Ihrisko Krejcárek

Hodnotenie

Apríl nám praje na slniečko. Dnešné poobedie sme strávili v lesoparku Krejcárek, kde sme objavili ďalšie ihrisko, ktoré sme zaradili do ďalšieho spoznaného v našej poznávacej akcii „poznaj ihriská vo svojej mestskej časti“.

Dostanete sa sem zo zastávky Ohrada, ale aj z opačnej strany lesoparku zo zastávky Krejcárek. Keby ste sa sem vybrali autom, zaparkujete pod parkoviskom Lidla na modrej rezidentskej zóne (alebo priamo na parkovisku Lidla). Viac o doprave nájdete v sekcii Info nižšie.

Uprostred lesoparku sa rozprestiera malé ihrisko pre menšie deti zložené z drevených prvkov. Povrch je trávnatý, pod hernými prvkami je pieskovo – štrkový povrch. Ihrisko je oplotené klasickým drôtenými plotom. V celom areáli sú iba 2 lavičky, odpadkový kôš je iba jeden pri vchode. Nájsť tu môžete šmýkačku, otočný herný prvok s motívom ceruzku uprostred, domček, 2 drevené autíčka, kyvadlovú hojdačku, pieskovisko a lokomotívu s vagónom.

Kamilku toto ihrisko veľmi neoslovilo. Najviac sa jej páčilo na vláčiku, kde bola chvíľku rušňovodičom, chvíľku cestujúcim. Ja som bola z tohto ihrisko viac ako zhrozená! Špina, cigaretové nedopalky, odpadky všade po areáli (hoci smetný kôš tam je). Vybláznili sa tu aj sprejeri a zničili informačnú tabuľu, popísali aj šmýkačku a herné prvky. Toto miesto rozhodne nie je ihriskom, kam by sme sa chceli v budúcnosti vrátiť.

 

 

 

Východzí bod: Lesopark Krejcárek

 

Cieľový bod: Lesopark Krejcárek

 

 

 

Fotogaléria: