Ihrisko Bezovka

Hodnotenie

Je Veľkonočný pondelok poobede. Slniečko svieti, hoci ešte veľmi nehreje. Ideálny čas na prechádzku a na zahájenie ihriskovej sezóny 🙂 V rámci našej minuloročnej obľúbenej poznávacej akcii „poznaj ihriská vo svojej mestskej časti“ sme sa rozhodli sezónu zahájiť „v domovskej mestskej časti“. Začali sme objavovaním nepoznaného a ako prvé sme navštívili ihrisko Bezovka.

Ihrisko sa nachádza vo vnútrobloku panelákov kúsok od Olšanského náměstí na Prahe 3. Je tu pieskovisko v tvare polkruhu, druhú stranu kruhu uzatvára krytý panel s panáčkom na skákanie. Pripomína mi to moje detstvo, keď sme skákali podľa čísiel, do ktorých sa vhodil kamienok. Je tam aj pružinová hojdačka v tvare lienky. Okolo ihriska je niekoľko lavičiek a jeden odpadkový kôš, WC tu nenájdete. Ihrisko je určené pre menšie deti. Povrch je trávnatý, pod hojdačkou je piesková vrstva.

Kamilku toto ihrisko veľmi nenadchlo kvôli nedostatku herných prvkov. Vyskúšala hojdačku, piesok ju nezaujal a panáčik už vôbec nie. Tak sme sa pobrali ďalej.

 

 

Web: neexistuje

 

Východzí bod: Vnútroblok panelákov na Olšanskom náměstí Praha 3

 

Cieľový bod:  Vnútroblok panelákov na Olšanskom náměstí Praha 3

 

 

 

Fotogaléria: