Divadlo Inkognito – Plavba na ostrov pokladov

Hodnotenie

Snažím sa raz za týždeň vyraziť za kultúrou. Veľmi vítam, že obchodné centrá robia pravidelné divadlo pre deti. Každé v iný deň. Dnes sme sa rozhodli objavovať Ostrov pokladov v podaní divadla Inkognito.

Električkou č. 26 sme sa dopravili do zastávky Obchodní centrum Hostivař na Prahe 10. Keby ste sa sem vybrali autom, obchodné centrum VIVO Hostivař má ako jedno z mála obchodných centier parkovanie neobmedzene a zadarmo vonku, v garáži a na streche.

Divadlo poriadalo obchodné centrum VIVO Hostivař a konalo sa na 1. poschodí v detskom kútiku. Boli tu malé detské stoličky v prvých dvoch radách, ďalšie rady tvorili klasické stoličky. Predstavenie Plavba na ostrov pokladov začínala o 16:00 h a trvalo hodinku.

Herci od začiatku zapájali deti do predstavenia. Spolu stavali loď, deti robili more, sirény… Bolo to myslené dobre, každopádne stavba lode a ďalšie detaily boli zdĺhavé a publikum sa nudilo. Kamilku to po pol hodine prestalo baviť. Čas sme využili na olovrant, lebo predčasne odísť  nechcela. Niektoré pasáže mi prišli dosť improvizované a nudné, ale Kamilka bola ku koncu spokojná. Na konci predstavenia objavili poklad v podobe cukríkov a každé dieťa dostalo sladkú dobrotu.

Nemastné – neslané… Ale dieťa bolo spokojné. A to je najdôležitejšie!

 

 

Web: http://www.vivo-shopping.com/cs/hostivar

Východzí bod: Obchodné centrum Vivo Hostivař, Švehlova 1391/32,
Praha 10

Cieľový bod:  1. poschodie v obchodnom centru Vivo Hostivař, Švehlova 1391/32,  Praha 10, detský kútik

 

 

 

 

Fotogaléria: