Interaktívne predstavenie Myš & Maš

Hodnotenie

Po rochnení sa v soli v soľnej jaskyni sme sa vybrali do obchodného centra Galerie Harfa, ktoré poriada každý utorok od 16:00 h detské utorky zdarma. Akcia sa koná v zvýšenom prízemí v detskom kútiku obchodu Bambule. Dnes bolo v pláne interaktívne predstavenie Myš & Maš.

Parkovanie som vyriešila bez problémov v podzemných garážach OC, kde je parkovanie na 4 hodiny zdarma.

Formácia Myš & Maš (Adélka a David) sú mladí profesionálni speváci s dlhoročnými skúsenosťami s prácou s deťmi. Ich program je plný autorských pesničiek, tanca od mazurky po Rock ´n´ Roll, súťaží, kreslenia a cvičenia. Program trval hodinku a Kamilke sa veľmi páčil. Aktívne sa zapájala do cvičenia, tancovania, súťaží i kreslenia. Mali namaľovať halloweenské strašidlo a za obrázok dostali cukrík. Keď vyvolávali jej obrázok slovami: „Kde je strašidlo Kamilka?“, Kamilka sa prihlásila a zo strašidla ju prekvalifikovali na princeznú. Deti mali potom poznávať obrázky, ktoré sú zdravé a ktoré nie (dávali palec hore a dole).  Z tanca ju najviac bavil Rock ´n´ Roll. Prestavenie bolo určené pre väčšie deti, ale aj takto malé dieťa ako je Kamilka si prišla na svoje. Sice nedokázala identifikovať rozprávky z obrázkov, ale ostatné aktivity zvládla úplne hravo.

Chválim prevedenie predstavenia, bolo to veselé, hravé, vtipné, rozmanité, farebné, David i Adélka to s deťmi naozaj vedia. Zapájali ich do každej aktivity a deti s nadšením spolupracovali. My obe sme boli nadšené. Túto dvojicu si rozhodne nenecháme ujsť ani najbližšie.

 

 

Web: http://www.mysamas.cz/

Východzí bod: Detský kútik v obchode Bambule, zvýšené prízemie OC Galerie Harfa, Českomoravská 2420/15a, Praha 9 – Libeň

 

Cieľový bod: Detský kútik v obchode Bambule, zvýšené prízemie OC Galerie Harfa, Českomoravská 2420/15a, Praha 9 – Libeň

 

 

 

 

Fotogaléria: